Rada starších má na webu tři velmi důležité funkce:

 

      1. nezávislé zhodnocení materiálů, které neprojdou standartním schvalovacím procesem - kvůli jejich obsahové kvalitě

      2. výběr a doporučení nových autorů

      3. zpětná vazba k fungování webu

 

 

Každá z výukových kategorií má jednu zástupkyni. 

 

Výukové materiály pro MATEŘSKOU ŠKOLU - Pavla PUNDOVÁ

     Jsem učitelka v mateřské škole, autorka vzdělávacích PDF aktivit pro předškolní děti. Bakalářské studium oboru Učitelství pro mateřské školy jsem zakončila promocí v roce 2015. Za svoji dosavadní praxi jsem získala mnoho zkušeností, které dnes a denně uplatňuji při vzdělávání svých „školkových“ ratolestí. Všichni se učíme celý život, a tak i já se nadále vzdělávám – studuji literaturu, navštěvuji různé semináře i webináře. Také jsem zakladatelkou značky Poznávej s Pavlou. Vytvářím PDF aktivity, které děti nejen baví, ale především rozvíjí. Všechny materiály jsou vyzkoušené v praxi a doladěné do posledního detailu. Mohu zaručit jejich přínos jak pro vaše děti, tak pro vás.

Výukové materiály pro 1. STUPEŇ ZŠ - Lenka SYROVÁ

      Pracuji jako učitelka na 1. stupni. Vycházím z tradičních metod, ale zajímám se také o alternativní přístupy, genetickou metodu čtení, matematiku dle prof. Hejného, metody kritického myšlení, dílny čtení a zkrátka vše, o čem jsem přesvědčená, že je dobré. Baví mne vymýšlet pomůcky pro své žáky. Vždy se snažím, aby učivo bylo pro ně co nejvíce názorné. Pomůcky, které Vám předkládám jsou léty v praxi ověřené. Jsou jednoduché, ale účelné. Mým cílem je, aby se s jednou pomůckou pracovalo dlouhodobě, proto také do svých materiálů často připojuji další návody, jak s danou pomůckou pracovat. Zabývám se také lektorskou, publikační a odborně-konzultační činností. V rámci lektorské činnosti se nejvíce  snažím předávat zkušenosti ohledně výuky genetické metody čtení. 

Výukové materiály pro 2. STUPEŇ ZŠ - TOTO MÍSTO ČEKÁ NA OBSAZENÍ

Výukové materiály pro SPECIÁLNÍ PEDAGOGIKU - Anna PROŠKOVÁ

      Vystudovala jsem speciální pedagogiku na UK v Praze. Původním oborem surdoped/logoped, ke kterým jsem přidala somatopedii.  Žila jsem v Kanadě, pár let učila angličtinu a hodně let pracovala s kombinovaně postiženými dětmi. Pomáhaly mi v tom moje dvě labradorky. Poslední dekádu se vracím k nápravě řeči, nejprve v základní škole logopedické  a nyní v sdílené soukromé praxi. Všechny zkušenosti se ve mně kombinují  a splétají  k životnímu mottu: “Každý člověk je originál, každé dítě je dvojitý originál a každé má svou originální cestu k učení”. Můj úkol  je tu cestu najít a na ní dítě provázet. Mám štěstí, protože mě to baví.

A dobré výukové materiály jsou milníky na cestách!

Abychom poskytli co nejlepší služby, používáme technologie, jako jsou soubory cookie, k ukládání a/nebo přístupu k informacím o zařízení. Souhlas s těmito technologiemi nám umožní zpracovávat osobní údaje. Své nastavení můžete spravovat.