Cool notes

  • Cool notes pro každého správného kluka a správnou holku.
  • Proč jsem ho vytvořila?  Ráda připravuji pro své děti ve třídě praktické dárky. Přemýšlela jsem, co jim připravím na začátek školního roku. Vyhrál to zápisník. Ilustrace se přímo nabízely. 
  • Proč?  
  • Sama používám učitelský diář, jsme zvyklá si vše zapisovat. Mám jich dokonce několik. Učitelský, který mám ve škole v šuplíku. Malý diář do kabelky. Osobní, ten mám doma. Píšu si do něj zážitky, postřehy, lepím fotografie, vstupenky atd. Je to již denní tradicí. Večer si sednu k diáři a zapíšu co jsem celý den dělala, kde jsem byla, zda přijela dcera, nebo přišel syn, co jsem uvařila. Nejvíce fotek v diáři má můj pes Piškot. Každodenní procházky dokumentuji, fotky tisknu a lepím do diáře. Třeba si ho jednou moje děti otevřou a zjistí, že jsme si o prázdninách 2022 dali společně zmrzlinový pohár. To co nám zůstane jsou vzpomínky a zážitky.
  • Co notes obsahuje?
  • Myslím si, že notes dětem usnadní orientaci v záplavě školních povinností. Někdo ho bude používat, někdo ne. Proč to, ale nezkusit. Obsahuje snad vše, co budou děti potřebovat. Titulní, osobní i školní stránky. Měsíční a týdenní přehled, kam si můžou zapisovat své domácí úkoly, události v jednotlivých dnech. Komu mají zavolat, splněné úkoly, kroužky atd. Nechybí roční přehled narozenin a svátků, kamarádů i rodiny. Stejně tak plánovač výletů. Pokladnička skvěle podporuje finanční gramotnost, kolik mám, kolik jsem utratila, co mi zůstalo. Čtenářský deník pro změnu sleduje přečtené knihy. Osobní stránky jsem v kategorii tajné. Stránky si děti můžou rozdělit do 4 bloků, škola, tajné, plánovač, můj notes. JE TO PROSTĚ COOL. Abychom poskytli co nejlepší služby, používáme technologie, jako jsou soubory cookie, k ukládání a/nebo přístupu k informacím o zařízení. Souhlas s těmito technologiemi nám umožní zpracovávat osobní údaje. Své nastavení můžete spravovat.